styczeń18

Piękny uśmiech równa się wybielanie zębów

dodano: 18 stycznia 2017 przez ogolnie-na-blogu


 Mało osób ma piękne, białe i połyskujące zęby. Większa część dorosłych ma problem z kolorem zębów. Przebarwienia na zębach pojawiają się od picia kawy, picia wina, palenia papierosów. Niedokładna higiena jamy ustnej również powoduje, że nasze zęby stają się żółte.

 

  Obecnie jednak medycyna poszła do przodu i pojawiła się możliwość wybielenia zębów. Warto z niej skorzystać jeśli przebarwienia są naszym problemem. Wybielanie zębów można zrobić w domu za pomocą odpowiednich past wybielających. Takie pasty nie są najtańsze. Ale używając past systematycznie dostrzeżemy rezultaty na swoich zębach. Można także zastosować przejrzyste paski, które zostały celowo stworzone do wybielania zębów.

 

W wybielaniu zębów pomaga jednak przede wszystkim stomatolog. Trzeba się jednak liczyć z tym, że ten zabieg jest dodatkowo płatny w gabinecie. Stomatolodzy maja rozmaite sposoby na wybielenie zębów. Najnowszy sposób to wybielanie laserem. Koszt takiego wybielania laserem może sięgnąć aż dwóch tysięcy złotych. Jednak jeśli chcemy mieć biały uśmiech warto zdecydować się na taki zabieg.

 

Stomatologia Maliccy to gabinet z Wrocławia, który w swojej ofercie posiada wybielanie zębów Wrocław
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy